VIEWSONIC EP5542T 55" (139,7cm) ePoster Android 8.0 16GB 16GB notranji ALL-IN-ONE TOTEM samostoječi informacijski zaslon
| Šifra (ID): | 215219 |
| Šifra proizvajalca: | EP5542T |
| Proizvajalec: | VIEWSONIC |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139,7 cm (55,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | D-LED matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 9 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 450 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor VIEWSONIC EP5542T 55" (139,7cm) ePoster Android 8.0 16GB 16GB notranji ALL-IN-ONE TOTEM samostoječi informacijski zaslon vas bo očaral s čisto sliko in globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 139,7 cm (55,0"), premore ločljivost 1920 X 1080, hiter odzivni čas 9 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine . Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj vas bo zaslon namreč obsijal s svetlostjo 450 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | EP5542T |
| EAN koda | 766907006902 |
| Proizvajalec | VIEWSONIC |
| Tip matrike: | TFT-LCD (VA tip D-LED), 10 točkovni dotik |
| Diagonala zaslona: | 55'' (139,7cm) |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Čas delovanja: | 30,000 ur |
| Smer postavitve: | Portrait |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Svetilnost: | 450 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178° |
| Odzivni čas: | 9ms |
| Video priključki: | 3x HDMI, 1x RGB/VGA, 1x DisplayPort |
| Audio priključki: | 1x Slušalke, 1x SPDIF |
| Multimedijski predvajalnik: | quad-core media predvajalnik |
| Nadzor: | 1x RJ45 |
| Zvocniki: | 2x 10W |
| Poraba: | 126 W (normal), 149 W (max) |
| Energijski razred: | F |
| Dimenzije: | 768,5 x 1870 x 450 mm |
| Masa: | 62,7 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | cTUVus, FCC, Energy Star 8.0, CE, CB, RoHS, ErP, EEI, WEEE, BSMI |
| Posebne lasnosti: | Operacijski sistem: Android 8.0 CPU: Multi-CPU (ARM Cortex A73 x 2 + Cortex A53 x 2 Omrežje: RJ45 ali RS232 |
| Vsebina paketa: | napajalni kabel, daljinski upravljalnik z baterijo, navodila za uporabo, ključ |
| Dodatna oprema (opcija): | Revel Digital, SureMDM (licenca kot dodatna oprema, ni vključeno v ceno!) |
| Garancija | 12 mesecev |









