INTER-TECH 1U-10240 1U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 161206 |
| Šifra proizvajalca: | 88887099 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 8 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 1U-10240 1U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887099 |
| EAN koda | 4260133126206 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 1U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, FlexATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 2 * |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 * |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 8 * |
| Priključki: | 1x USB 2.0 |
| Napajalnik: | brez |
| Ventilator: | 2x 40 mm (serial, 3-pin (4-pin priključek)) priložen |
| Največja kompatibilnost: | največja višina procesorskega hladilnika: 32 mm največja dolžina grafične kartice: 191 mm največja velikost matična plošče: 305 x 191 mm (12'' x 7,5'') |
| Dimenzije v mm: | 44,5 x 482 x 428 mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | * se lahko razlikuje z uporabo več možnosti pritrditve gumb: vklop, ponastavitev |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 5 kg |
| Vsebina paketa: | set vijakov namestitveni nosilec za FlexATX PSU |










