NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 77328 |
| Šifra proizvajalca: | 88887085 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
| Vrsta ohišja | Rack |
| Število mest za pogone (3,5") | 1 |
| Število mest za pogone (2,5") | 2 |
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH K-125L 1U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izdelan je iz kakovostnih surovin ter izpopolnjen do potankosti. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature.
| Proizvajalčeva koda | 88887085 |
| EAN koda | 4260133125711 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 1U Rack |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | brez |
| Zunanja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | brez |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1x (če 2,5" ni vgrajen) |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2x (če 3,5" ni vgrajen) |
| Priključki: | 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 |
| Napajalnik: | brez, FlexATX |
| Ventilator: | 3x 40mm (vgrajeni, molex konektor) |
| Dimenzije v mm: | 482 (Š) x 44,5 (V) x 278 (G) mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | - globina samo 250mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Masa (neto): | 2,79kg |
| Vsebina paketa: | ohišje, set vijakov, IPC I/O Shield 8 (univerzalni), nosilni okvir za opcijski 1U napajalnik |