NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 162598 |
| Šifra proizvajalca: | 88887100 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX, eATX, CEB |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 8 |
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 1U-10248 1U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature.
| Proizvajalčeva koda | 88887100 |
| EAN koda | 4260133126213 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 1U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, SSI CEB |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 2x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 8x |
| Ventilator: | 2x 40mm ventilator |
| Največja kompatibilnost: |
|
| Dimenzije v mm: | 482 x 44,5 x 508 mm |
| Barva: | črna/srebrna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 5,6 kg |
| Vsebina paketa: | ohišje, vijaki, nosilec za FlexATX napajalnik, Riser slot |