NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 156171 |
| Šifra proizvajalca: | 88887176 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 5 |
| Število mest za pogone (2,5") | 6 |
Elegantno ohišje INTER-TECH 3U-3098-S 3U rack industrijsko strežniško ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter splošno vzdržljivost. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature.
| Proizvajalčeva koda | 88887176 |
| EAN koda | 4260133128088 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 3U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 4 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 5 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 6 |
| Priključki: | 2x USB 2.0 |
| Napajalnik: | brez |
| Ventilator: | zadaj: 2x 60 mm (standard, Molex priklop) |
| Največja kompatibilnost: | največja višina procesorskega hladilnika: 113 mm |
| Dimenzije v mm: | 133 x 485 x 530 mm (V x Š x G) |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | gumb za vklop gumb za ponastavitev LED indikator za vklop LED indikator za aktivnost diska |
| Garancija | 12 mesecev |
| Masa (neto): | 9,34 kg |