INTER-TECH 40255 4U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 193004 |
| Šifra proizvajalca: | 88887304 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 11 |
| Število mest za pogone (2,5") | 4 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 40255 4U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887304 |
| EAN koda | 4260455645935 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, ATX, E-ATX, SSI CEB, SSI EEB |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 3 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 11 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 4 |
| Priključki: | Spredaj: |
| Napajalnik: | 2x 120 mm, 2x 80 mm ventilatorja |
| Ventilator: | Spredaj: Zadaj: |
| Dimenzije v mm: | 595 x 177,8 x 485 mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Kontrole: LED: |
| Garancija | 12 mesecev |
| Masa (neto): | 11,46 kg |









