INTER-TECH ARGUS APS-420W V2.31 420W ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 114981 |
| Šifra proizvajalca: | 88882116 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Moč napajalnika | 420W |
| Modularen | Ne |
| Certifikat 80 Plus | Ne |
| Primeren za sisteme | ATX |
Opis izdelka
Napajalna enota INTER-TECH ARGUS APS-420W V2.31 420W ATX napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Najvišja obratovalna moč napajalnega sistema je 420W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882116 |
| EAN koda | 4260133126008 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 420 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Učinkovitost: | do 85,9% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4 Pin 1x 4+4 Pin 1x PCI-Express 6+2Pin 2x IDE 4Pin (Molex) 3x S-ATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +3,3V in 5,0V kombinirano: 103W; +12V1 in +12V2: 372W |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 86(V) x 150(Š) x 140(G) mm |



