INTER-TECH Argus BPS-600W 80Plus Bronze ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 181592 |
| Šifra proizvajalca: | 88882178 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Moč napajalnika | 600W |
| Modularen | Ne |
| 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
Opis izdelka
Napajalnik INTER-TECH Argus BPS-600W 80Plus Bronze ATX napajalnik enega najbolj priznanih proizvajalcev na tem področju, INTER-TECH, je odlična rešitev za vaše potrebe po energetsko učinkovitem napajanju. Vgrajene ima kakovostne električne komponente, ki zagotavljajo brezhibno delovanje za daljšo življensko dobo učinkovitega napajanja. Vgrajeno ima inteligentno kontrolo zaznavanja obremenitve, ki samodejo nastavi hitrost ventilatorja ter s tem poskrbi za tišje delovanje. To se odraža tudi pri nižjem mesečnem računu za elektriko, saj ventilator z bolj optimalnim delovanjem izboljša ekonomičnost delovanja. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Najvišja obratovalna moč napajalnega sistema je 600W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882178 |
| EAN koda | 4260455645256 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 600 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Bronze |
| Učinkovitost: | pri 20%: 86,9%, pri 50%: 88,7%, pri 100%: 85,6% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4Pin |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 100W, +12V: 520W (50A) |
| Hlajenje: | 1x 120 mm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Vsebina paketa: | napajalnik, navodila za uporabo, napajalni kabel, vijaki, vezice |
| Dimenzije: | 86 x 150 x 140 mm |







