INTER-TECH Argus K-199 procesorski hladilnik
| Šifra (ID): | 196446 |
| Šifra proizvajalca: | 88885121 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Hladilniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vrsta hladilnika | Zračno hlajenje |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88885121 |
| EAN koda | 855700010022 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | Hlajenje procesorja |
| Združljiv s procesorjem: | Intel Socket LGA 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 1000-5000 rpm |
| Pretok zraka (CFM): | do 14.719 cfm |
| Glasnost (dB): | do 51.70 dBA |
| Masa (neto): | 0,355 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 85 x 81,5 x 28,5mm |
| Konektor ventilatorja: | 4-pin PWM |
| Dodatno: | Hitrost ventilatorja: Moč ventilatorja: Pretok zraka: Zračni tlak: Raven hrupa: |










