NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 126781 |
| Šifra proizvajalca: | 88881300 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Vrsta ohišja | Tower |
| Višina hladilnika (mm) | 150 |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 3 |
| Dolžina grafične kartice (mm) | 345 |
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH C-3 Saphir RGB okno gaming ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter splošno vzdržljivost. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov.
| Proizvajalčeva koda | 88881300 |
| EAN koda | 4260455643375 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | Spredaj: 1x USB 3.0 2x USB 2.0 Mikrofon, slušalke |
| Napajalnik: | brez, PSU tunel, možnost vgradnje 2x 120 mm |
| Ventilator: | Spredaj: možnost vgradnje 2x 120 mm Zadaj: priložen 1x 120 mm (serial, RGB, 6-pin konektor) Zgoraj: možnost vgradnje 1x 120 ali 1x 140 mm |
| Največja kompatibilnost: | Največja dolžina grafične kartice: 345 mm Največja višina procesorskega hladilnika: 150 mm |
| Dimenzije v mm: | 450 x 205 x 435 mm (V x Š x D) |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 4,66 kg |
| Vsebina paketa: | Set vijakov, zvočnik |