INTER-TECH IT-2815 Linear midi ATX črno ohišje
| Šifra (ID): | 213448 |
| Šifra proizvajalca: | 88881370 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Tower |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 1 |
| Število mest za pogone (2,5") | 3 |
Opis izdelka
Elegantno ohišje INTER-TECH IT-2815 Linear midi ATX črno ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88881370 |
| EAN koda | 4260455649063 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX, ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 2 |
| Zunanja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 1x slušalke 1x mikrofon Opcijsko USB Type C 3.2 Gen2x2 (z razširitvenim kablom USBC-2815, nakup ločeno) |
| Ventilator: | spredaj: 2x 120mm (niso vgrajeni) zadaj: 1x 92/ 80mm (ni vgrajen) |
| Največja kompatibilnost: | Največja višina procesorskega hladilnika: 130 mm |
| Dimenzije v mm: | 175 x 376 x 408mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 2,69 |











