Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH Thin Mini-ITX IP-40 črno ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
INTER-TECH Thin Mini-ITX IP-40 črno ohišje
Zahvaljujoč zaprti zasnovi in integriranim hladilnim rebrom je idealno za sistem s pasivnim hlajenjem. V povezavi z dodatnim hladilnikom IP-3 je mogoče CPE s TDP do 70 W namestiti in upravljati popolnoma brez aktivnih ventilatorskih elementov.
Ohišje je mogoče pritrditi na skoraj vsako nosilno površino (npr. na steno) z uporabo standardnih montažnih nosilcev, po želji z uporabo dodatno razpoložljivega nosilca VESA za monitorje ali kot stoječo napravo s štirimi nogami.

Podatki proizvajalca:
Inter-Tech GmbH
Hainhäuser Weg 93
D-30855 Langenhagen
Nemčija
vertrieb@inter-tech.de
+49(0) 511 78 42 11
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887371 |
| EAN koda | 4260455647601 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Thin Mini-ITX tower |
| Podpora za matične plošče: | Thin Mini-ITX |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 1 |
| Število razširitvenih mest: | 1 |
| Priključki: | 2x USB 3.0 |
| Največja kompatibilnost: | Največje dimenzije plošče Š x G: 170 mm x 170 mm |
| Dimenzije v mm: | 235 mm (Š) x 58 mm (V) x 200 mm (G) |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 1,42 kg |