LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" (35,56cm) WQXGA+ OLED Ryzen AI 7 350 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83JY000YSC
| Šifra (ID): | 216304 |
| Šifra proizvajalca: | 83JY000YSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik je postal zelo pomemben del našega vsakdanjika. Izbrani prenosnik blagovne znamke LENOVO se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost 2880 X 1800. Za pomoč pri kompleksnejših nalogah si pomaga z grafično kartico ki je Integrirana . Vsak Prenosni računalnik s procesorejm lahko z vsemi vašimi nalogami opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 32GB. Za zahtevnejša opravila je pomembno da ima prenosnik čim več RAM-a (pomnilnika) in čimhitrejši procesor. Prenosni računalnik s pomočjo kvalitetnih komponent omogoča brezhibno delovanje in udobje ob multitaskingu - večopravilnosti. Prenosnik za shranjevanje podatkov uporablja trdi disk. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam izbrani prenosni računalnik LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" (35,56cm) WQXGA+ OLED Ryzen AI 7 350 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83JY000YSC ponuja vhrajeni trdi disk kapacitete 1000GB SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83JY000YSC |
| EAN koda | 0198156554833 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits / 500nits (običajno) svetleč, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000, X-Rite, PureSight Pro |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 350 (8 jeder / 16T niti), 2,0/5,0GHz, 8MB L2 / 16MB L3), NPU do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32GB Soldered LPDDR5x-7500 (Dual channel, na plošči, ni nadgradljiv) |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 860M |
| Mrežna kartica | brez |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi+ 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (USB4 40Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska |
| Kazalna naprava | steklena površina, podpira Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Zvočniki | 4 zvočniki, 2x 2W nizkotonec, 2x 2W visokotonec, optimizirani z Dolby Atmos®, Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR za Windows Hello, z e-zaslonko |
| Baterija | 70Wh |
| Material: | zgoraj: aluminij spodaj: aluminij |
| Barva: | Tidal Teal |
| Dimenzije: | 312 x 219,3 x 13.9 mm |
| Masa (neto): | od 1,19 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home (slovenski / hrvaški / angleški) |
| Dodatno: | X-Rite® Factory Color kalibracija Eyesafe® Certified 2.0 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR, 9.0EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified, generation 10, MIL-STD-810H military test, Eyesafe Certified 2.0, Intel Evo Platform |
| Serija: | Yoga |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |













