PALIT GamingPro-S GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 ARGB grafična kartica
Izdelek trenutno ni dobavljiv.
| Šifra (ID): | 214225 |
| Šifra proizvajalca: | NE7507T019T2-GB2031U |
| Proizvajalec: | PALIT |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| RAM | 6GB |
| Grafični procesor | nVidia GeForce |
| Konektor za napajanje | 6-pin 1x |
Opis izdelka
PALIT GamingPro-S GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 ARGB grafična kartica je prava izbira za grafiko visoke kakovosti. Moderna tehnologija in sodoben proizvodni proces ponujata navdušujočo vizualizacijo, medtem ko izpopolnjen hladilni sistem jamči za tiho delovanje. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik s kapaciteto 6GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | NE7507T019T2-GB2031U |
| EAN koda | 4710562245523 |
| Proizvajalec | PALIT |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA GeForce |
| Grafični procesor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafični pomnilnik: | 16 GB GDDR7 |
| Takt procesorja: | 2452 MHz (Boost), 2295 MHz (privzeto) |
| Takt pomnilnika: | 14000Mhz (28Gbps) |
| Vodilo: | PCI Express 5.0 |
| Število procesorskih enot | 8960 CUDA |
| Pomnilniško vodilo | 256-bit |
| Podpira | do 4 zaslone, 4K na 480Hz ali 8K na 120Hz z DSC |
| Izhodi: | 3x DisplayPort 2.1b, 1x HDMI 2.1b |
| Hladilnik | 2,5 režni, 3 ventilatorji |
| Dodatno napajanje | 1x 16-pin |
| Dodatno: | Priporočen napajalnik: 750W |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 331,9 x 127,1 x 49,7 mm |
| Barva: | črna |











