PCPLUS Magic Ryzen 7 5700G 16GB 1TB SSD tipkovnica miška namizni računalnik
| Šifra (ID): | 213082 |
| Šifra proizvajalca: | 147443 |
| Proizvajalec: | PCPLUS |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 30.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke PCPLUS predstavlja PCPLUS Magic Ryzen 7 5700G 16GB 1TB SSD tipkovnica miška namizni računalnik, ki je bil razvit tudi za tiste, ki od računalnika pričakujejo nekaj več pri vsesplošni produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo zanesljivo delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem AMD Ryzen 7 in kar bliskovitega 16GB delovnega pomnilnika za hitro računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika Integrirana. Za arhiviranje vaših najljubših filmov je v namizni računalnik vgrajen trdi disk v velikosti . Računalnik ponuja tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: PCPLUS Magic Ryzen 7 5700G 16GB 1TB SSD tipkovnica miška namizni računalnik vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 147443 |
| EAN koda | 3830082175092 |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5700G 3,8/4,6GHz, 8 jeder, 16 niti |
| Osnovna plošča: | ASUS A520 |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR4 3200MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD NVMe M.2 Kingston |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon |
| Mrežna kartica | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | zadaj plošča: spredaj ohišje: |
| Napajalnik: | 400 W 80 Plus Bronze |
| Ohišje | micro ATX |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Vsebina paketa: | PCplus računalnik, darilo: slovenska žična tipkovnica, miška, podloga |
| Dimenzije: | 355 x 180 x 365 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |

