ANTEC CX700 RGB ELITE Mid-Tower okno belo gaming ohišje
| Šifra (ID): | 210127 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10044-1 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Tower |
| Višina hladilnika (mm) | 160 |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 2 |
| Dolžina grafične kartice (mm) | 410 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje ANTEC CX700 RGB ELITE Mid-Tower okno belo gaming ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izdelan je iz kakovostnih surovin ter izpopolnjen do potankosti. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter splošno vzdržljivost. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10044-1 |
| EAN koda | 761345100441 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 ali 1x 2.5" |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2-3 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.0, 1x Type-C 3.2 Gen 2, Slušalke/Mikrofon Combo Jack |
| Ventilator: | zgoraj: 3x 120 / 2x 140 mm Vodno hlajenje: |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 410 mm, 270 mm če je vgrajeno vodno hlajenje ob strani največja višina procesorskega hladilnika: 160 mm največja dolžina napajalnika: 210 mm (s HDD kletko, s kabli), 270 mm (brez kletke, brez kablov) |
| Dimenzije v mm: | 436 x 210 x 486 mm |
| Barva: | bela |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 7,1 kg |










