NEC Multisync PN-E659 164cm (65") UHD IPS informacijski monitor
| Šifra (ID): | 217501 |
| Šifra proizvajalca: | PNE659 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 165,1 cm (65,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor NEC Multisync PN-E659 164cm (65") UHD IPS informacijski monitor se ponaša z jasno sliko in globokimi barvami. Zaslon, ki je velik 165,1 cm (65,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 60Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Izvrstna slika je poleg tega vedno dovolj svetla saj vas bo monitor namreč obsijal s svetlostjo 350 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNE659 |
| EAN koda | 4550556167857 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS z LED osvetlitvijo Edge |
| Diagonala zaslona: | 164cm (65") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Čas delovanja: | 16/7 |
| Smer postavitve: | Landscape, portrait |
| Velikost točke: | 0,372 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178 / 178 stopinj |
| Odboj svetlobe (Haze level): | Standard |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 2x HDMI |
| Audio priključki: | 1x Audio out, Line in |
| Nadzor: | LAN 100Mbit; remote control (IR); RS232 |
| Zvocniki: | integrirani 10 W + 10 W |
| Poraba: | 125 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 10,8 mm (levo/desno/zgoraj), 10,8 mm (spodaj) |
| Dimenzije: | 1453 x 829 x 59,7 mm |
| Masa: | 16,5 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | EnergyStar 8.0 |
| Vsebina paketa: | 2x AAA baterije; zaslon; napajalni kabel; daljinski upravljalnik |
| Dodatna oprema (opcija): | Feet (ST-65L); Trolley (L20PNSR780MEU); USB-C kabel (USB-C 5M, USB-C 7M); stenski nosilec (PDW S 32-65 L, PDW S 32-65 P, L20PNWALL90EU) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2261731 |











