ASUS ZenScreen MB166C 40,64cm (16") FHD IPS USB-C prenosni monitor
| Šifra (ID): | 207081 |
| Šifra proizvajalca: | 90LM07D3-B01170 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Računalniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke ASUS predstavlja ASUS ZenScreen MB166C 40,64cm (16") FHD IPS USB-C prenosni monitor, ki je bil zasnovan tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam nudijo odzivno delovanje v vseh pogojih z vgrajenim procesorjem in kar bliskovitega delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafična kartica . Za shranjevanje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za nemoteno hitro brskanje po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v dovršenem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: ASUS ZenScreen MB166C 40,64cm (16") FHD IPS USB-C prenosni monitor vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90LM07D3-B01170 |
| EAN koda | 4711081273981 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 39,62cm (15,6") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,179 mm |
| Kontrast: | 800:1 |
| Svetilnost: | 250 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno / navpično: 178°/ 178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x USB-C |
| Vgrajeni zvočniki: | brez |
| Poraba energije: | 5,24 W |
| Energijski razred: | B |
| EPREL Št.: | 699649 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 0,78 kg |
| Dimenzije: | 360,1 x 225,6 x 118 mm (brez stojala) |
| Vsebina paketa: | navodila za uporabo, USB-C kabel, ZenScreen sleeve |
| Garancija | 36 mesecev |













