INTER-TECH 2U-K-240L 2U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 213755 |
| Šifra proizvajalca: | 88887331 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | microATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 4 |
| Število mest za pogone (2,5") | 2 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 2U-K-240L 2U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter splošno vzdržljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887331 |
| EAN koda | 4260455646383 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 2U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 4 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2 |
| Število razširitvenih mest: | 4 |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen1 |
| Napajalnik: | ni vgrajen, ATX (največ z 80mm ventilatorjem) |
| Ventilator: | spredaj: 2x 80 mm (vgrajena) |
| Največja kompatibilnost: | osnovne plošče do 244 x 244 mm procesorski hladilnik: do 60 mm grafična kartica: do 244 mm low profile napajalnik: ATX z največ do 80 mm ventilatorjem |
| Dimenzije v mm: | 482 x 433 x 89 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 5,35 kg |







