INTER-TECH 4U-K-439L 4U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 213209 |
| Šifra proizvajalca: | 88887333 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX, eATX |
| Število mest za pogone (3,5") | 2 |
| Število mest za pogone (2,5") | 1 |
| Dolžina grafične kartice (mm) | 330 |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH 4U-K-439L 4U rack industrijsko strežniško ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter celovito robustnost. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887333 |
| EAN koda | 4260455646406 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 1x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 1x |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen2 |
| Ventilator: | 2x 80mm (zadaj) |
| Največja kompatibilnost: | največja višina hladilnik procesorja: 150 mm največja dolžina grafične kartice: 330 mm |
| Dimenzije v mm: | 482 x 425 x 178 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 8,8 kg |







