INTER-TECH IPC 4U-40240 4U rack industrijsko strežniško ohišje
| Šifra (ID): | 206686 |
| Šifra proizvajalca: | 88887305 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Vrsta ohišja | Rack |
| Višina hladilnika (mm) | 150 |
| Podpora za matične plošče | microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 11 |
| Število mest za pogone (2,5") | 4 |
| Dolžina grafične kartice (mm) | 305 |
Opis izdelka
Elegantno ohišje INTER-TECH IPC 4U-40240 4U rack industrijsko strežniško ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izdelan je iz kakovostnih materialov ter izpopolnjen do potankosti. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887305 |
| EAN koda | 4260455645942 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Mini-ITX, Micro-ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 3x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 11x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 4x |
| Priključki: | 2x USB 3.0 |
| Ventilator: | Spredaj: 2x 120mm (serijski, priključek Molex) in 6x 40 mm (izbirno, za 5,25" nosilci) Zadaj: 2x 80mm (serijski, 3pin konektor) |
| Največja kompatibilnost: | Največja velikost matične plošče: 305 mm x 208 mm |
| Dimenzije v mm: | 177,8 x 485 x 445 mm (VxŠxG) |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | dimenzije ATX plošč največ do 305mm x 208mm |
| Garancija | 12 mesecev |









