NEC Multisync E869 217,43cm (86") UHD IPS informacijski monitor
| Šifra (ID): | 217503 |
| Šifra proizvajalca: | PNE869 |
| Proizvajalec: | SHARP |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Diagonala zaslona | 218,4 cm (86,0") |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 8 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
Opis izdelka
Monitor je že dolgo časa nujni del računalniške opreme, saj je dokazano, da lahko dodatni monitor za računalnik pohitri naše delovne procese. Vedno bolj priljubljeni postajajo tudi gaming monitorji, saj smo lahko z izbiro pravega zaslona bolj uspešni tudi ob igranju iger ne samo v pisarni.
Monitor NEC Multisync E869 217,43cm (86") UHD IPS informacijski monitor ponuja odlično izkušnjo s čudovitimi barvami. Zaslon, ki je velik 218,4 cm (86,0"), premore ločljivost 3840 X 2160, hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. Za nakup gaming monitorja je pomembna frekvenca osveževanja, pomembno je da izberete monitor za računalnik ki ima vsaj 144GHz monitor, 165Ghz monitor ali 240GHz monitor, kar za pisarniško uporabo nima pomena in je frekvenca lahko nižja. Izbrani monitor se lahko pohvali z frekveco osveževanja višine 60Hz. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za živahne barve, ne glede na to kje sedite. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se zaslon namreč lahko pohvali s svetlostjo 350 cd/m2. Glede na to da bo monitor viden kos vašega prostora Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | PNE869 |
| EAN koda | 4550556167871 |
| Proizvajalec | SHARP |
| Tip matrike: | IPS z LED osvetlitvijo Edge |
| Diagonala zaslona: | 164cm (65") |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Čas delovanja: | 16/7 |
| Smer postavitve: | Landscape, portrait |
| Velikost točke: | 0,494 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m2 |
| Vidni kot: | 178 / 178 stopinj |
| Odboj svetlobe (Haze level): | high-haze |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Video priključki: | 2x HDMI, 1x USB-C |
| Audio priključki: | 1x Audio out, Line in |
| Nadzor: | LAN 100Mbit; remote control (IR); RS232 |
| Zvocniki: | integrirani 10 W + 10 W |
| Poraba: | 245 W |
| Energijski razred: | G |
| Debelina okvirja: | 12,9 mm |
| Dimenzije: | 1927 x 1098 x 60 mm |
| Masa: | 32,5 kg |
| Barva: | črna |
| Certifikati: | EnergyStar 8.0, CE; Energy Star 8; FCC Class B; RCM; UKCA; UL/C-UL or CSA; VCCI |
| Vsebina paketa: | 2x AAA baterije; zaslon; napajalni kabel; daljinski upravljalnik; navodila za uporabo |
| Dodatna oprema (opcija): | Feet (ST-86L); Trolley (L20PNSR780MEU); USB-C cable (USB-C 5M, USB-C 7M); Wall mount (SF680P, L20PNWALL90EU) |
| Garancija | 36 mesecev |
| EPREL Št.: | 2261733 |









