PCPLUS Gamer Ryzen 5 7600 32GB 1TB SSD Radeon RX 9060XT 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
| Šifra (ID): | 216207 |
| Šifra proizvajalca: | 148674 |
| Proizvajalec: | PCPLUS |
| Kategorija: | Namizni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 07.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Računalniki nam lahko olajšajo marsikateri delovni proces, zato je zelo pomembno da izberete pravi namizni računalnik.
Računalnik blagovne znamke PCPLUS predstavlja PCPLUS Gamer Ryzen 5 7600 32GB 1TB SSD Radeon RX 9060XT 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik, ki je bil ustvarjen tudi za tiste, ki od računalnika zahtevajo nekaj več pri vsakdanji produktivnosti doma ali pa v delovnem okolju pri pisarniških opravilih. Namizni računalniki vam zagotavljajo hitro delovanje v vseh pogojih z nameščenim procesorjem AMD Ryzen 5 in kar bliskovitega 32GB delovnega pomnilnika za nemoteno računanje zahtevnejših podatkov. Za barvno bogat prikaz na zaslonu in tekočo sliko je vgrajena grafika . Za arhiviranje vaših najljubših podatkov je v namizni računalnik nameščen trdi disk v velikosti . Računalnik nudi tudi vrsto povezljivosti z vsemi modernimi priključki, hitro mrežno kartico za bliskovito hitro iskanju po spletu in kvalitetno zvočno kartico na katero boste lahko priklopili vaše najljubše zvočnike in uživali v kakovostnem zvoku.
Na vašo željo lahko v izbrani namizni računalnik model: PCPLUS Gamer Ryzen 5 7600 32GB 1TB SSD Radeon RX 9060XT 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik vgradimo več RAM in SSD.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 148674 |
| EAN koda | 3830082177300 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7600 3,8/5,1GHz, 6 jeder/12 niti |
| Osnovna plošča: | B650M ASUS/ASRock |
| Pomnilnik: | 32GB (2x 16GB) 6000MT/s DDR5, Kingston ali G.skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Radeon RX 9060 XT 8GB GDDR6 |
| Mrežna kartica | 1x Realtek 2.5Gb |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | Zadaj plošča: Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80PLUS Gold |
| Ohišje | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 345 x 207 x 451 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |


