NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 163768 |
| Šifra proizvajalca: | 62A9GAT1EU |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Monitorji in Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 3 leta |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Frekvenca osveževanja slike | 60Hz |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1440 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Svetilnost (cd/m2) | 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
| Velikost zaslona | 68,5 cm (27"), 16:9, IPS, WLED, Anti-glare, 3-side NearEdgeless |
| Ločljivost | 2560x1440 @ 60 Hz |
| Kontrast | 1000:1 (dinamičen kontrast: 3M:1), 99% sRGB, 16.7M barv |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Vidni kot | 178/178 |
| Velikost pik | 109 dpi |
| Odzivni čas | 4 ms (extreme mode) / 6 ms (normal mode) |
| Priklopi | 1x USB Type-C Gen1 (DP1.2 Alt Mode), 1x Display port 1.2, 1x Display port 1.2 Out, 1x HDMI 1.4, 1x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen1 (1x BC1.2) 1x Ethernet (10M/100M/1000M), 1x Audio combo (3.5mm; in/out) |
| Stojalo | dvig do 135 mm, nagib 35° nazaj,- 5° naprej, pivot +/-90° , Swivel +/- 45° |
| Posebnosti | integrirana 1080p kamera z mikrofonom |
| Barva | črna |
| Zvočniki | 2 x 3W |
| Masa | 7,35 kg; 4,85 kg (samo monitor) |
| Stenska namestitev | da (VESA: 100x100 mm) |
| Priloženo | 1x napajalni kabel, 1x USB-C v USB-C kabel |
| Dimenzije | VxŠxG: 608,6x613,6x208 mm (s stojalom); 412,6x613,64x45,5 mm (brez stojala) |
| Ostalo | Kensington lock slot, EPEAT Silver, ENERGY STAR 8.0, RoHS (EU 2002/95/EC), TÜV Rheinland Eye Comfort, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Garancija | 3 leta |
| Spletna povezava | ¸ |