NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 47918 |
| Šifra proizvajalca: | BLKNUC5I5MYHE |
| Proizvajalec: | INTEL |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 36 mesecev |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
| Tip računalnika | Mini računalnik |
| Procesor | Intel i5 |
| SSD | Da |
| Grafika | Integrirana |
| Optična enota | Brez |
| Stanje | NOVO - redni program |
| Procesor | Intel® Core™ i5 mobilni procesor 5300U |
| Delovni takt | 2.3 GHz (up to 2.9 GHz) |
| Število procesorskih jeder | 2 |
| Najvišji delovni takt vodila procesorja | 5 gigatransfer / sekundo |
| Standardi ležišča procesorja | Vtičnica 1168 |
| Število vgrajenih procesorjev | 1 |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika L2 | 512 kB |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika L3 | 3 MB |
| Funkcije | Supports 14 nm Processors |
| Vrsta pomnilnika | DDR3 SDRAM |
| Tip pomnilnika | SODIMM 204-pin |
| Hitrost pomnilnika | 1333 MHz (PC3-10600) 1600 MHz (PC3-12800) |
| Največja namestljiva zmogljivost pomnilnika | 16 GB |
| Število pomnilniških rež | 2 |
| Nabor grafičnih čipov | Intel HD grafika 5500 |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | Deljen video spomin |
| Tip omrežnega vmesnika | Integrirano |
| LAN | Gigabit omrežje |
| Število vmesnikov HDMI | 1 |
| Število vmesnikov USB 3.0 | 4 |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Najvišja izhodna moč | 65 W |
| Vključeni kabli | Napajalni kabel |
| Višina (mm) | 48.7 mm |
| Globina (mm) | 111 mm |
| Širina (mm) | 115 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.5 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Koda EAN | 5032037067867 |