NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 77329 |
| Šifra proizvajalca: | 88887105 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
| Vrsta ohišja | Rack |
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Število mest za pogone (3,5") | 8 |
| Število mest za pogone (2,5") | 3 |
Elegantno ohišje INTER-TECH 2U-20255 2U rack industrijsko strežniško ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
| Proizvajalčeva koda | 88887105 |
| EAN koda | 4260133126268 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 2U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 4x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 8x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3x |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 |
| Napajalnik: | ni vgrajen, 2U kompatibilnost |
| Ventilator: | 4x 80mm (vgrajeni, Molex konektor) 2x 80mm (opcija v okvirju za pogone) |
| Dimenzije v mm: | 482 (Š) x 89 (V) x 588 (G) mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | - Power in Reset gumba - LED indikatorji: delovanje, HDD aktivnost, 2x omrežna aktivnost, opozorilo - material: 1,0-1,2mm jeklo |
| Garancija | 12 mesecev |
| Masa (neto): | 9,10 kg |
| Vsebina paketa: | ohišje, set vijakov, okvir za 2U napajalnik, nosilci za 3,5" trde diske |